AngularJS Module nedir?

AngularJS Module nedir?

AngularJS Module ne işe yarar?

alattin alattin (16984)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    AngularJS Module nedir? AngularJS Module ne işe yarar?

    AngularJS'de  Module, bir uygulamayı tanımlayan ifadedir. Modül, uygulamaya dair parçaları barındıran yapılardır. Daha sonra bahsedeceğim Controller denen yapıların taşıyıcısı durumundadır.

    AngularJS Module nasıl oluşturulur?

    AngularJS'de modül oluşturmak için angular.module fonksiyonu kullanılır.

    <script>

    var app = angular.module("uygulamam", []);

    </script>

    Modülü tanımladıktan sonra artık uygulamamıza Controller gibi ifadeleri de eklemek mümkündür.

    alattin alattin (16984)