Ani bir veritabanı hatası oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Bir siteye girmek istediğimde Ani bir veri tabanı hatası oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. hatası alıyorum.

Ani bir veritabanı hatası oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. sorunu nasıl çözülür?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ani bir veritabanı hatası oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

    Bugün 8 Nisan 2016 tarihinde bir teknoloji internet sitesinin forum sayfasına bağlanırken Ani bir veritabanı hatası oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. hatası aldım. Eğer sizde Ani bir veritabanı hatası oluştu. uyarısı alıyorsanız korkmanıza gerek yok. Sorun sizden kaynaklı değil.

    Bağlanmak istediğiniz internet sitesi veritabanı ile bağlantı kuramadığı için size Ani bir veritabanı hatası oluştu. uyarasını veriyor. Yapamanız gereken bir ayar yok. Site yetkilileri en kısa zamanda veritabanı bağlantı sorununu düzeltecektir.

    brsozl brsozl (1961)