Anında Toplantı nedir?

Bilgisayarım Windows 10. Güncelleme aldı. Yeniden başlatınca saatin oraya anında toplantı diye bir simge geldi. Tıklayınca  Anında Toplantı ile görüntülü görüşmeleri ücretsiz olarak düzenleyin diyor. Bundan nasıl kurtulurum?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Anında Toplantı bir Skype özelliği. Skype uygulaması internet üzerinden sesli, yazılı ve görüntülü iletişimi sağlayan bir program ve Microsoft'a ait.

    Skype neredeyse Windows 10'a entegre edildi. Artık siz yüklemeseniz bile otomatik geliyor. Eğer Anında Toplantı özelliğini istemiyorsanız Skype uygulamasını Program Ekle veya Kaldır bölümünden kaldırın.

    Skype kaldırıldığında Anında Toplantı özelliği de gidecektir.

    Anında Toplantı özelliği skype üzerinden grup konuşması yapmanızı sağlayan bir özellik. Grup konuşması sesli veya görüntülü olabiliyor.

    hakan hakan (15424)
    3 yıl önce cevaplandı

      Görünen Anında toplantı simgesinin üstüne gel bilgisayarın laptop ve dokunmatiğini kullanıyorsan sağ tıkla Gizle yazısını göreceksin o yazıya tıklayıp kurtulabilirsin eğer mousse ( fare ) kullanıyorsan aynı işlemlemler onda yapıp kurtulabilirsin

      gorele28 gorele28 (387)