Anlık bildirimler nedir, Anlık bildirim ayarı nasıl aktif edilir?

Anlık bildirimler nedir?

Anlık bildirim ayarı nasıl aktif edilir?

alattin alattin (16999)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Anlık bildirimler nedir?

    Anlık bildirimler, siz uzmanim.net'te olmasanız dahi sorularınıza yazılan cevaplar, sizden bahsetmeler, sizinle alakalı yorumlardan haberdar olmanızı sağlayan uzmanim.net servisidir.

    Anlık bildirimler bilgisayarınızın sağ alt köşesinde size gösterilir.

    Anlık bildirim ayarı nasıl aktif edilir?

    uzmanim.net'e üye giriş yaptıktan sonra

    1. Ayarlar'ı tıklayın. Ayarlara gitmek için tıklayın.
    2. Genel altındaki Anlık bildirimleri Açık konumuna getirin.
    3. Tarayıcınız uzmanim.net şunu yapmak istiyor: Bildirim gösterme uyarısına İzin Ver seçeneğini seçin.
      Daha önceden izin verdiyseniz bu ekran çıkmaz. Sadece Anlık bildirimleri açık konuma getirmeniz yeterlidir.

      uzmanim.net bildirim

    Artık bildirimler otomatik olarak size gelecektir.

    alattin alattin (16999)
    6 yıl önce cevaplandı

      Güzel bir özellik  ama  mboilde olmuyor galiba aktif ettim hala anlık bildirimleri açın diyor.

      temmuz2004 temmuz2004 (47)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Mobil testi henüz bitmedi, gerçi mobil desteği olacak mı henüz karar veremedim. Hangi tarayıcıyı kullanıyorsun mobilde? alattin 6 yıl önce
      • @alattin chrome kullanıyorum ve gelmeye başladı teşekkür edeirm :) temmuz2004 6 yıl önce
      • @temmuz2004 sayende test etmiş olduk :) alattin 6 yıl önce