AnonyTun VPN nedir, ne işe yarar? AnonyTun VPN nasıl kullanılır?

AnonyTun VPN servisi nedir? Ne işe yarıyor? AnonyTun VPN ücretsiz mi?

AnonyTun VPN telefona nasıl indirilir?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    AnonyTun VPN, yasaklı sitelere giriş için kullanabileceğiniz %100 ücretsiz VPN servisidir. İnternette gezinirken güvende kalmak, yasaklı sitelere girmek için AnonyTun VPN'i tercih edebilirsiniz.

    AnonyTun VPN ücretli mi?

    AnonyTun VPN tamamen ücretsizdir. Ücretsiz sürümünde herhangi bir kota sınırlaması veya hız sınırlaması da yok. İstediğiniz kadar özgürce kullanabilirsiniz.

    AnonyTun VPN nasıl kullanılır?

    1. Buradan AnonyTun VPN Android uygulamasını indirin.
    2. İndirdikten sonra açın.
    3. VPN'i kullanabilmek için uygulama arabirimindeki Connect butonuna basmanız yeterli.
    4. İlk defa kullanıyorsanız karşınıza bu uygulamaya güvenip güvenmediğinizi soran bir uyarı gelir.
    5. Gelen uyarıdaki "bu uygulamaya güveniyorum" seçeneğini seçin ve Tamam'a dokunun.
    6. Ekranda Connected yazınca bağlantı başarıyla gerçekleşmiş demektir. Ücretsiz VPN'i kullanabilirsiniz.

    AnonyTun VPN güvenli mi? AnonyTun VPN'i kullanmalı mıyım?

    VPN yazılımları yapısı gereği zaten kullanıcının güvenliğini ve gizliliğini sağlar, bu nedenle güvensizdir demek mantıksız olacaktır. Eğer illegal işler yapmıyorsanız endişe etmenize gerek yok. Onun dışında %100 ücretsiz olduğu için kesinlikle kullanmalısınız.

    Yasaklı sitelere giriş için kullanılan VPN'ler arasında hem ücretsiz, hem de sınırlama olmayanları pek göremiyoruz. AnonyTun VPN tavsiye ettiğim en iyi ücretsiz VPN'lerden birisidir.

    omercik omercik (9418)