Anroid için flash player destekli tarayıcı isimleri nelerdir?

Anroid telefonumda flash player destekli oyunları oynamak için ücretsiz flash player destekli tarayıcı lazım.

Photon browser önerdiler fakat premium alınca kullanabiliyorsun sanırım.

Bilgilendirirseniz sevinirim.

oguzhan34 oguzhan34 (96)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1 -) Puffin Web Browser - - Puffin İle Flash Player Destekleyen Bir Tarayıcıya Sahip Olursunuz. Ama Normal Sürümü İşe Yaramaz İse Pro Sürümünü Elde Edebilirsiniz.

    Puffin Web Browser - - Google Play Store - Tıkla - İndir

    Puffin Web Pro - - AOClub - Tıkla - İndir (Güncel Değil)

    2-)Uc Browser - - Puffin Gibi Ama Daha Hızlı Bir Browser

    Uc Browser - Google Play Store

    Ayrıca Abode Flash Player 11.1 Apk Kullanabilirsiniz.

    malgibiolan malgibiolan (307)