Ant Download Manager Pro 1.7.0: Video yakalar, MP3 ses kaydı yapar. 16 Aralık 2017 saat 11:00'a kadar bedava lisanslı, istermisiniz? :)

Ant Download Manager Pro 1.7.0

Bu bir fırsat! Acele edin faydalanın :)

Link ve program bilgisi bir sonraki mesajda.

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ant Download Manager Pro 1.7.0 (tıkla)

    Sizin için Giveaway of the day farkıyla bedava!
    Bu programı indirmek ve kurmak için sınırlı zamanınız var (06-12-2016 Saat 10:00'a kadar).

    Ant Download Manager video indirme desteği ile hızlı bir internet indiricisidir.

    Ana Özellikler:

    • En popüler web tarayıcıları ile tam entegre: Internet Explorer 8+, Mozilla Firefox 32+,Google Chrome 31+ ve klonları ( Pale Moon, Opera, Vivaldi, Slimjet, ComodoDragon, vb.)
    • İçindeki video grabber sayesinde her türlü siteden video indiröek mümkündür.
    • Video yakalarken AntDM daima sesi yakalar ve MP3 formatında kaydeder.
    • Kolay ve uyumlu video ön izleme opsiyonu.
    • Çoklu indirme, Sürükle ve Bırak özelliği.
    • İçindeki link analizcisi sayesinde statik sayfayı keşfetmeniz ve gizli indirme linklerini açabilirsiniz.
    • HTTP(S), FTP(S) ağ protokolleri ile ve F4M, M3U8, RTMP(x) gibi medya protokolleri destekli.
    • Proxy HTTP(S), FTP, SOCKS 4,5 desteği.
    • En popüler Generators Premium Links (Debrids) desteği.
    • Tüm yüklenen dosyalar MIME tiplerine göre özel klasörde saklanır.

    Not: Giveaway versiyonu aktivasyon kodu barındırır ve kayıt formu yoktur. Eğer satın almak isterseniz en son sürümü sitemizden indirebilirsiniz!

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • IDM'e iyi bir alternatifmiş. Bilmiyordum bu programı şimdi indirdim kurdum, test ediyorum. Teşekkürler :) alattin 7 yıl önce
    • Ben bakmadım, denemedim. Zira bende IDM ömür boyu lisanslı var. "Kamu yararı" olsun istedim :) Sende güle güle kullanır, en güzel şekilde faydalanırsın dilerim. temmuz 7 yıl önce
    • İndirdim kurdum bende, yararlı programa benziyor.Haber için teşekkürler :) ismailsarp 7 yıl önce
    • :)@ismailsarp temmuz 7 yıl önce

    Benim düzenleme yetkim yok ama anasayfaya tekrar düşmesi için cevap yazıyorum :) Tekrar Giveaway of The Day sitesinde bugün sunuldu :) Giveaway Of the Day - Ant Manager (tıkla)

    toprak34 toprak34 (2026)