Antimalware nasıl kapatılır?

Antimalware çok fazla bellek kullanıyor. Antimalware bilgisayarı kastırıyor. Sorunu nasıl çözebilirim? Windows Defender antimalware nasıl kapatılır?

cahilplayer cahilplayer (9)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hangi programı kullanıyorsun .? Windows Defender ise çok fazla bellek kullandığını görmedim.

    Düzenleme : Görev yöneticisini açıp İşlemler ksımına gelip Bellek yazan yere tıklayıp SS'ini atarmısın ? Ayrıca kaç GB RAM'in var ?

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    @hydra doğru diyor hangi antivirüs programını kullanıyorsun? Kullandığın antivirüs programını bize dersen sana daha iyi yardıncı ola biliriz.

    Windows defender'in bilgisayarını kastırması tuhaf fakat Windows defender'i kapatmanın yolu var altdaki linkden çözüme gide bilirsin.

    Windows Defender nasıl kapatılır?

    Fakat bilgisayarının donması bana normal gelmedi bilgisayarını başka bir antivirüs programı ile taramını tavsiye ediyorum.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • windows defender cahilplayer 4 yıl önce
    • @cahilplayer Çözümü yazdım dilersen yukarıdaki makaleye baka bilirsin. darkcrak 4 yıl önce
    • Windows Defender kastırıyorsa bilgisayarı diğer antivirüs yazılımların bilgisayarı kastırması muhtemel, bu kesin çözüm değil, Windows Defender 375 MB Kullanıyor şu anda bende bu normal arkadaşın sorunu farklı bence başka programlar windows'u kastırıyor. Dediğim gibi SS atarmısın @cahilplayer hydra 4 yıl önce
    • @hydra doğru diyorsun aslında windows defender kastırıyorsa diğerleri de kastırır fakat bir tarasın belki virüsden kaynaklanıyordur. darkcrak 4 yıl önce
    • Olabilir. Sistem ozelliklerini de belirtirse iyi olur hydra 4 yıl önce