Antimalware Service Executable Problemi

Selamun Aleyküm arkadaşlar dün akşam laptopuma virisu temizlesin diye McAfee Programını indirdim,kurdum.

40 Tane virüsü temizledi.Fakat diskimin %100 ünü kullanıyodu.Temizledikten sonra bu sabah kaldırdım.Fakat bilgisayarda görev yöneticisinde Antimalware Service Executable diye birşey çalışıyor.Ve bu Belleği(Ram)ı çok harcıyor.Ve ben bunu kapatamıyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.HAYIRLI GÜNLER.

kahramanca42 kahramanca42 (61)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Antimalware Service Executable hizmeti Windows Defender'a ait bir hizmettir.

    Antimalware Service Executable hizmetini Windows 7, Windows 8 işletim sisteminde denetim Masası > Yönetimsel Araçlar > Hizmetler altından kapatabilirsin.

    Eğer Windows 10 kullanıyorsan: Windows 10 Defender'i Nasıl Kapatabilirim?, Windows 10 Defenderi Kapatmak?

    linkinden Windows 10'da Windows Defender nasıl kapatılır öğrenebilirsin.

    hakan hakan (15424)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Cevabınız için teşekkür ederim HAYIRLI GÜNLER. kahramanca42 8 yıl önce
    • Hizmetlerden kapatılmıyor.İşlem tamamlanamadı diyor.Ne yapmam gerek? kahramanca42 8 yıl önce