Antivirüs önerisi ?

-Sistemi yormayacak hafif bir program

-Gerçek koruma sağlayan

-Basit kullanışlı

Bir program arıyorum

bcaggul bcaggul (117)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    tam olarak antivirüs olmasada Advanced SystemCare Kullanırsan bilgisayarınız rahat ve ciddi performans artışları görürsünüz, yalnız şöyle bir eksisi var windows 8 için ufak bugları bulunmakta.

    morthan morthan (12)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler bcaggul 8 yıl önce

    • Ücretli olursa hangisi :) ? bcaggul 8 yıl önce
    • Bilemiyorum. Yaklaşık 20 seneden beri bilgisayar kullanıyorum ama hiç ücretli antivirüs programı kullanmadım. Yani sorduğun son şey için tecrübesiz sayılırım. :)) Ama yanlışta anlaşılmasın, crack'lı haliyle (full sürüm yapılarak) hemen tüm bilinen ve popüler olan antivirüs programlarınıda zamanında defalarca kullanmıştım. Son senelerde bunları tamamen bıraktım ve bu sebeple sana bunlardan tavsiyede bulunamıyorum. temmuz 8 yıl önce
    • Teşekkürler bcaggul 8 yıl önce
    • Mesajımı editledim. Orada McAfee var. Ücretlidir ama ttnet müşterisi isen bedava temin etme hakkında bulunuyor. temmuz 8 yıl önce
    • Hocam karar verin hangisi :D bcaggul 8 yıl önce
    • Avast mı ? McAfee mi ? Birde avg ve nortonu önerir misiniz bcaggul 8 yıl önce
    • Kararı sen vereceksin, başkası değil :) Ben Avast Free tavsiye etmiştim. Ücretli sordun, McAfee olabilir dedim (Normalde ücretlidir ama ttnet'lilere ücretsiz, hediye). Ücretli olanlar free olanlara göre genellikle daha fonksiyonlu oluyorlar. McAfee'de Avast Free'ye göre öyle.. temmuz 8 yıl önce
    • Halen bir Windows 7'li sistemimde ttnet hediyesi McAfee kullanmaktayım (Yaklaşık 5 Seneden beri). Bir şikayetim yok ve hatta oldukçada memnunum. temmuz 8 yıl önce
    • Teşekkürler şu konumada bir göz atar mısınız ? http://uzmanim.net/soru/windows-10-rezerve-simgesi-kayboldu/56129 bcaggul 8 yıl önce