Antivirüs programı "kurucunuz tarafından yönetiliyor" hatası

virus programini elleyemiyom kurucunun tarafindan yonetiliyo diyor

eyup2 eyup2 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hangi antivirüs programını kullanıyorsun? ve ne yapmak istiyorsun? Windows Defender ayarı değiştirmek istiyorsan ve değiştiremiyorsan bu hatayı alıyorsan, bilgisayarında başka bir antivirüs programı yüklü demektir. Bu durumda önce programlar ve özelliklerden o antivirüs programını kaldırmalısın. Kaldırdıktan sonra Windows defender ayarları aktif hale gelir ve uyarı kalkar.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

      Merhaba,

      Administrator olup olmadığını kontrol et. Admin isen bilgisayarına kontrol programı kurulmuş veya bir exe,bat dosyası yerleşmiş olabilir. Onun kontrolünü yapman gerekir system32 dosyalarının içinde . Sistem dosyaları da bozulmuş olabilir. Öncelikle alattinin dediklerini uygula. Hangi programı kullanıyorsun ve uyarıyı veren program hangisi. Eğer bir virüs programı veriyorsa kaldırıp tekrar kurman da fayda var.

      huseyinkkamer huseyinkkamer (77)