Antivirüs programı önerileri

İyi günler
Ücretsiz Antivirüs programlarından acaba hangilerini önerirsiniz.

icoksz icoksz (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    En iyi  ücretsiz antivirüs yazılımları 2015

    1. avast! Free Antivirus 8

    2. AVG Anti-Virus Free 2013

    3. Avira Free AntiVirus 2013

    4. Bitdefender Antivirus Free Edition

    5. Comodo Antivirus 6

    Elbette bu bana göre En iyi  ücretsiz antivirüs yazılımları 2015 listesi. Bu liste, kişiye ve alışkanlıklara göre değişir. Burada kriter bu programları kullanabilme yetiniz ile ilgilidir.  Yani siz programı kurup her şeyi antivirüs programından beklerseniz hataya düşersiniz.

    Virüsler her zaman bir kaç adım öndedir.  Önce virüs çıkar sonra antivirüs geliştiricileri buna önlem alır. Hal böyle olunca sizin bu programlardan birini seçmeniz ve sonrasında da bu programı iyi öğrenmeniz ve şüpheli dosyaları çalıştırmadan nele yapmalısınız bunu öğrenmelisiniz.

    murat murat (12492)