Antivirüs programı önerileri

Bu sitede önerilen virüs temizleme programları hangileridir? Yazabilir misiniz?

fadedninna fadedninna (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Standart bir bilgisayar kulanıcısına hayli hayli yeteceğini düşündüğümüz genel olarak şu programları öneriyoruz.

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Emsisoft Antimalware nedir?

    Zemana Antimalware nedir, nasıl kullanılır?

    Gridinsoft Antimalware nedir, nasıl kullanılır?

    HitmanPro nedir? HitmanPro nasıl kullanılır?

    Bu programlar sizi olabilecek zararlı yazılımlardan korumak için idealdir. "Sen hangisini tavsiye edersin?" diye soracak olursan, Malwarebytes derim.

    omercik omercik (9418)