antivirüs programları açılmıyor

 Bilgisayarım trojan virüs uyarısı verdi. ben nedir ne değildir nasıl temizlenir diye araştırırken kullandığım arama motoru - crome kendiliğinden kapandı. yeniden açmaya çalıştım  ama her denememde birkaç saniye içinde tekrar kapandı. adwcleaner yüklü olduğu için tarama/temizleme yaptım ama bir fark olmadı. neyse diyip önce yandex'te araştırmaya devam ettim, o da kapanınca internet explorer'a geçtim fakat o da kapandı kendiliğinden.  buradaki http://uzmanim.net/soru/trojan-ransom-virusu-nasil-temizlenir/2689 komutları uygulayayım dedim ancak tarayıcımda virüs, antivirüs, antivirüs programlarının adları (Malwarebytes, kaspersky vb.) gibi aramalar yaptığımda ya da girdiğim sayfada bunlarla ilgili bir şey varsa hiçbir hata vermeden kapanıyor. telefonumdan araştırmaya devam ettim ve birinin böyle bir sorunu kaspersky ile çözdüğünü okudum. binbir güçlükle bilgisayarıma bu programı indirsem de çalıştıramadım, denediğimde bu program da birkaç saniyede kapanıyor.

ne yapmam lazım?

avare avare (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Simdi sayin kardesm ucretsiz programlar bazen hatta cogu zaman ise yaramiyor ayrica sana sorunda cikartabiliyor Xd yapman gereken bir format attirmak ve pcyi yetkili servise ver onlar halleder bundN sonra her siteden bir program indirme ve daha az video seyret 😁😁😁😁

    ckmkreis ckmkreis (25)