AnyDesk nedir, ne işe yarar? AnyDesk nasıl kullanılır?

AnyDesk programı nasıl kullanılır ve nereden indirilir?

Teamviewer alternatifi uzaktan bağlanma programları nelerdir?

AnyDesk ile Teamviewer gibi bağlandığım bilgisayarda tam yetkiye sahip olur muyum?

AnyDesk programını kullanmak ücretli mi?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    AnyDesk gelişmiş, hafif ve rakiplerine göre son derece hızlı uzak masaüstü bağlantı programıdır. Özellikle Teamviewer'a iyi bir rakip olacağını düşündüğüm AnyDesk'i kullanırken bağlandığınız bilgisayardaki görüntünün size parça parça gelmesi gibi sorunlarla karşılaşmassınız.

    Bir uzak masaüstü bağlantı programından beklediğimiz bütün özellikler AnyDesk programında fazlasıyla bulunuyor. AnyDesk ile karşıdaki bilgisayardan ekran görüntüsü alabilir, klavye ve fare kilidi ayarlayabiliyoruz.

    AnyDesk programı ile:

    • Bilgisayara uzaktan bağlanma
    • Telefondan bilgisayara uzaktan bağlanma

    işlemini yapabilirsiniz.

    AnyDesk nasıl indirilir?

    AnyDesk Linux dağıtımları (Ubuntu dahil) başta olmak üzere günümüzde bilinen bütün platformları destekliyor.

    AnyDesk nasıl kullanılır?

    AnyDesk programının kullanımı çok basittir. Teamviewer gibi kurulum bile gerektirmez. Yani indirdiğiniz kurulum dosyasına çift tıkladığınızda direkt olarak programın arabirimi sizi karşılar. Ancak bağlandığınız bilgisayarda yetki sahibi olmak için AnyDesk'in hem sizde, hem de bağlanacağınız bilgisayarda kurulu olması gerekiyor. Son derece kolay bir arabirime sahip olan AnyDesk'te sadece bir alan vardır, o da bağlanacağınız bilgisayarın ID'sini yazmanız gereken alan.

    Karşıdaki kişinin ID'sini yazıp bağlanmaya çalıştıktan sonra karşıdaki kişiye bir onay mesajı gider. Bağlanacağınız kişi "kabul et" butonuna tıklar ve bağlantı başarılı bir şekilde kurulmuş olur.

    AnyDesk ücretli midir?

    Sitesinde yazdığına göre özel kullanım için ücret ödememiz gerekmiyor. Ancak dilerseniz şirketler için ekstra özellikler içeren Lite, Professional veya Enterprise sürümlerinden birini satın alabilirsiniz. Tabii ki adından da anlaşıldığı gibi bu sürümler daha çok ticari kullanım için. Standart bir ev kullanıcısıysanız muhtemelen ihtiyaç duymassınız.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      team wiwer da açık blunmuşken yararlı bir paylaşım.

      efe efe (65)