Apex Legends oynarken oyun çöküyor.

Apex Legends oynarken birden oyun donuyor 2 saniye sonra oyun kendi kendine kapanıyor ve herhangi bir hata da vermiyor ne yapmalıyım?

Sistem Özelliklerim:
İşlemci: i5-6500
Ekran Kartı: RX470 4 GB
Anakart: MSI 7982
Ram: 8 GB

taha17 taha17 (91)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1.Çözüm Bilgisayarını güncelle

    • Başlangıç >Ayarlar  >Güncelleştirme ve güvenlik  > Windows Update ile bilgisayarını güncelle

    2.Çözüm virüsleri sil

    3.Çözüm yöntemi sil tekrar yükle

    • Denetim masasına gir ve program ekle veya kaldır a tıkla oyunu bul ve sil tekrar yükle

    4.Çözüm

    • Ekran kartının en güncel sürümünü yükle kendi sitesindem

    darkcrak darkcrak (5158)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @darkcrak 3. ben aqnlamadım, oyun origin'de ücretsiz var, sen crack diyorsun. 3. yöntem geçersiz. ilkaybaki 5 yıl önce
    • Olsun belki başkaları da bu yöntemden yararlanır başka oyunlar'da bilgi bilgidir @ilkaybaki darkcrak 5 yıl önce
    • Oyunun crack olup olmadığını bile bilmeden böyle yorum yazman doğru değil @darkcrak Ezberden konuşmak bize yakışmaz. omercik 5 yıl önce
    • @darkcrak bilgin iyi ama ben 3. çözümü anlamadım, crack diyorsun. Oyun Originde ücretsiz indirebiliyorsun crack yapmana gerek kalmıyor. ilkaybaki 5 yıl önce