api-ms-win-core-heap-I2-1-0.dll hatasını nasıl çözerim?

FlixGrab+ programı kurmuştum. Log In dediketn sonra bu hatayı verdi  "api-ms-win-core-heap-I2-1-0.dll is missing from your computer." DLL'yi indirdim System32'ye atmaya çalıştım fakat zaten olduğunu söyledi. Nasıl çözebilirim?

treajen treajen (43)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Baktığım kadarı ile api-ms-win-core-heap-I2-1-0.dll dosyasının  C:\Program Files (x86)\FreeGrabApp\Free Netflix Download\ klasöründe olması gerekiyor.

    FlixGrab uygulaması hatalı ya da eksik kurulmuş olabilir. Kurulum dosyasını yüklerken önce sağ tuşla tıkla ve yönetici olarak çalıştırı seç. Bu şekilde tekrar kurulum yap.

    hakan hakan (15394)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Problemi çözdüm fakat bu seferde "Bir unblocker ya da proxy kullanıyorsunuz" hatası alıyorum. Windows Server 2012 R2 olduğu için midir? treajen 4 yıl önce
    • @treajen bu hatayı veren uygulama mı? Sunucunun olduğu ağda firewall filan olabilir. Bu sebepten yazılımın bağlanmasını engelliyordur hakan 4 yıl önce