API-MS-Win-core-heap-l2-1-0.dll eksik olduğundan dolayı başlatılamıyor hatasının çözümü nedir?

Frostpunk adlı oyunu torrent olarak indirdim ve oyuna giriş yaparken API-MS-Win-core-heap-l2-1-0.dll  eksik olduğundan dolayı başlatılamıyor  hatası alıyorum internette bakmadığım site kalmadı ama böyle bi dll bulamadım lütfen yardım edin. saygılar sevgiler.

nurullah763 nurullah763 (1)
5 yıl önce sordu

  • Benim hatam dikkatsiz okumuşum, birazdan yeni cevabımı yazıyorum. murat 5 yıl önce
  • ilgin için minnetarım çok teşekkür ediyorum ve çözümünüzü bekliyorum nurullah763 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Öncelikle cevabın için teşekkürler ama aldığım hata bu

ve pc 64 bit

nurullah763 nurullah763 (1)
5 yıl önce cevaplandı

    program, api-ms-win-core-heap-l2-1-0.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor hatasının sebebi eksik olan Windows güncelleştirmeleridir.

    Önerim öncelikle Windows güncelleştirmelerini tamamen yapman.

    api-ms-win-core-heap-l2-1-0.dll dosyası kb2999226. güncelleştirmesine ait bir dosyadır.  Çözüm olarak

    Windows 7 kullanıyorsan buradan ilgili güncellemeyi indirebilirsin: x64 Tabanlı Sistemler İçin Windows 7 Güncelleştirmesi (KB2999226)

    Windows 8.1 x64 Tabanlı Sistemler İçin Windows 8.1 Güncelleştirmesi (KB2999226)

    Ama dediğim gibi öncelikle tüm güncellemeleri yapmanda fayda var.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • winows 8 kullanıyorum tüm güncellemeler yapılmış görünüyo win8 için olanını atarmısın rica etsem nurullah763 5 yıl önce
    • @nurullah763 ekledim murat 5 yıl önce