Apowersoft Photo Viewer nasıl kaldırılır?

apowersoft diye bir resim görüntüleme programı yükledim ve sonra beğenmediğim için kaldırdım ama bir resme sağ tıkladığım zaman resimdeki gibi bir seçenek çıkıyor bunu nasıl kaldırabilirim?

nightdream nightdream (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Programla ilgili Kayıt Defterinde silinmeyen bir değer vardır. Programı tekrar yükle ve IObit Uninstaller ile kaldır. Böylece arkasında hiçbir kalıntı dosya bırakmadan programı silmiş olursun.

    IOBit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır?

    omercik omercik (9418)