app store ücretsiz uygulama indirme

iPhone kullanıyorum.  App Store üzerindeki uygulamaları ücretsiz indirmenin bir yolu var mı?

telefonum Jailbreak'li değil ve Jail break yapmadan iOS ücretli uygulamalarını nasıl indirebilirim?

ademcinar ademcinar (11)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    app store'dan  ücretsiz uygulama indirmek için eski senelerde pek çok yöntem vardı. Fakat bu yöntemler genelde sorunlu yöntemler. App Store üzerinden bu yöntemler ile indirdiğin uygulamalarda virus olma ihtimali vardı.

    Vshare kullanılabilir bir sistem. Ben bir süre kullanmıştım simdi ne durumda bilmiyorum açıkcası. Vshare ile ücretsiz App store uygulamaları indirilebiliyordu. Şimdi kontrol ettim Vshare 'de paralı olmuş senelik 10$ olmuş.  Hala düzgün çalışıyor mu bilmiyorum açıkcası.

    app store ücretsiz uygulama indirmek için pek çok yöntem çıkıyor. Apple'da bu yöntemlere çözüm buluyor, bulmaya çalışıyor. Jailbreaksız bu iş biraz zor.

    cemkara cemkara (4215)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Eğer paralı bir uygulama indireceksen o iş zor açıkçası günümüzde apple bir çok iPhone sürümü çıkardı ve iOS 11 ile birlikte AppStore dan ücretli bir şeyi bedavaya alamayacağımızı tahmin ediyorum magdur 6 yıl önce