Appcrash hatası nedir nasıl çözebilirim

oyun yüklediğimde bu hatayı veriyor yüklerken bir sıkıntı olmuyor ama yükledikten sonra oyunu açmıyor nedir bu hata nasıl çözebilirim

olcay357 olcay357 (1)
9 yıl önce sordu

  • Hangi oyunda veriyor bu hatayı? cemkara 9 yıl önce
  • euro truck simulator 2 de ama bilgisayarım çökmeden önce yüklemiştim oyun açılmıştı bilgisayar çöktükten sonra format attrıdık ondan sonra yükledim bu hatayı verdi önceden bilgisayarım 64 bitti şimdi 32 bit olcay357 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Euro Truck Simulator 2 çalışmayı durdurdu hatası alıyorsanız şunları deneyebilirsiniz

C:\Users\[KullanıcıAdı]\Documents\Euro Truck Simulator 2 veya  C:\Kullanicilar\Belgeler\Euro Truck Simulator

klasöründeki config.cfg  dosyasını notepad ile açın.

uset r_setup_done "1"

satırını bulun ve burada "1" yazdığından emin olun.

Bunun dışında ekran kartı sürücüleriniz Nvidia ise buradan, AMD / ATI ise buradan  güncelleyin.

Ayrıca Windows güncellemelerini mutlaka yapın.

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce cevaplandı

  • olmadı abi hatayı yine verdi olcay357 9 yıl önce