AppEnable ads kaldırma

AppEnable ads nedir? Neden bilgisayarımda üzerinde AppEnable ads yazan reklamlar görüyorum? Google Chrome tarayıcımda neden bir sürü reklam var?  Üzerinde AppEnable ads yazan reklamlardan nasıl kurtulabilirim?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    AppEnable ads nedir?

    AppEnable Ads bir tür reklam yazılımıdır. Özellikle Google Chrome tarayıcısını hedef alır. Google Chrome üzerinde pek çok reklam alanı oluşturarak bu alanlarda herhangi bir sitede karşınıza reklamlar çıkarır.

    AppEnable ads nasıl kaldırılır?

    AppEnable ads reklam yazılımını kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyin.

    1. Denetim Masasına girin.
    2. Programlar ve Özellikler / Program Ekle Kaldır  bölümlerinden işletim sisteminize uygun olan bölüme girin.
    3. Yüklü programlarda Nuance PDF reader uygulamasının bulun ve kaldırın.
    4. Buna benzer ..... pdf reader gibi görünen  veya ..... media player gibi bir uygulama varsa kaldırın.

    Daha sonra Google Chrome tarayıcısını açın.

    1. Google Chrome içinde sağ üst bölümdeki alt alta üç çizgiyi tıklayın.
    2. Ayarlar'ı seçin.
    3. Uzantıları tıklayın
    4. Uzantılarda AppEnable 1.0.1 uzantısını bulun ve silin.

    Bu işlemden sonra AppEnable ads reklamları artık karşınıza gelmeyecektir.

    cemkara cemkara (4215)