Apple geri ödeme alma sorunu

3 gün önce apple store den uygulama içinden kardeşim bilgim dışında ürün  satın almış bunu fark edince apple den geri ödeme talebinde bulundum ancak cevap olarak gelen mailde apple hüküm ve koşulları iade işlemini karşılamıyor diye mail geldi ve iade yi alamadım iadeyi alabilmem için ne yapmam gerekiyor ?

kullanici663422 kullanici663422 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bankanla da iletişime geçmeyi dene. Aslında bu uygulama içi satın alma olduğu için parayı satıcının iade etmesi gerekiyor. Bankanla da iletişime geçip bilgi almanı tavsiye ederim.

    omercik omercik (9418)