Apple iPhone 8 ekranı kırıldı ne yapmalıyım?

Telefonum var ama ekranı kırıldı güvenilir bir telefoncu varmı internet'te

makarna makarna (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Cepfix diye bir site var ve uygun fiyata telefon tamiri yapıyorlar güvenilir bir site

    Detayları https://uzmanim.net/soru/cepfix-com-guvenilir-bir-site-mi/93142#a93143  bu linkte

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Sen olsan telefonunu gönderir misin cepfix'e ? makarna 5 yıl önce

    Ben Apple'ın kendi teknik servisine başvurmanı tavsiye ederim. Bugüne kadar kırılan ekranı telefoncuda yaptıran çok kişi oldu çevremde, hepsi de eninde sonunda telefonu ya kapandı ya kafayı yedi.

    Eğer telefonundan memnunsan mutlaka orijinal teknik servisinden destek almaya özen göster.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Hocam orjinal servis'de pahalı bea makarna 5 yıl önce
    • Öyle ama çarşıdaki X telefoncusundan emin ol çok çok daha iyi. Yukarıda @darkcrak'ın verdiği cepfix adlı siteye de bakabilirsin. O da mantıklı duruyor omercik 5 yıl önce
    • Peki bi ariyim o numarayı hocam makarna 5 yıl önce
    • Ara bakalım gelişmeleri bizimle paylaşırsın yine omercik 5 yıl önce
    • Hocam telefoncuya getirmiştim 1050 tl demişti bana cepfix 620 tl diyor bana makarna 5 yıl önce
    • Uygun'muş makarna 5 yıl önce
    • yolliyim'mi telefonu'mu hocam makarna 5 yıl önce
    • şşşşşşşşşş hocammmmmmmm yolliyim'mi telefonumu ??????????????? makarna 5 yıl önce
    • Lütfen spam yapma @makarna telefonunu yollayabilirsin sana bağlı bu karar. Bana sorarsan yolla uygun fiyat sonuçta darkcrak 5 yıl önce
    • Bütçene uyuyorsa yolla cepfix güvenilir bir site @makarna omercik 5 yıl önce
    • Peki ne sorun çözüldü diyelim neye tıklayacam lowwwww makarna 5 yıl önce
    • Sorunun daha tam olarak çözülmedi çözülünce gelir @darkcrak'ın cevabının sol tarafındaki tik işaretine tıklarsın omercik 5 yıl önce
    • Güzelmiş site ama ben bu soruyu sormak için katıldım bir sorunum olursa size sorabilirmiyim????? makarna 5 yıl önce
    • Her zaman sorabilirsin istediğin zaman omercik 5 yıl önce
    • Ne naziksin seni sevdim makarna 5 yıl önce