Apple MacBook laptop için harici harddisk

Merhaba arkadaşlar MacBook aldım 128 GB hafıza yetersiz gelecek büyük ihtimalle bana bu yüzden harddisk almayı düşünüyorum MacBook yanına harici

ssd almaktan yanayım hız açısından önerdiğiniz veya kullandığınız var mo

umutrc umutrc (13)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    250 GB Yetecekse HP P500 250 GB Taşınabilir SSD Alabilirsiniz. Bütçenizi bilmiyorum bu yüzden bir kaç tane öneri yapacağımm hem HDD hem SSD.

    hydra hydra (3800)