Apple TV+ Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

bl4lev bl4lev (790)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer Apple TV+ aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir:

    1. iPhone/iPad/iPod touch cihazınızda Ayarlar uygulamasına gidin.

    2. Apple Kimliği (adınızın altında bulunan) seçeneğine dokunun.

    3. iTunes & App Store seçeneğine gidin.

    4. Apple Kimliği’ni gösteren bilgilerinizi giriş yapın (parolanızı girin veya Touch ID/Face ID kullanarak doğrulayın).

    5. Abonelikler seçeneğine tıklayın.

    6. İptal etmek istediğiniz Apple TV+ aboneliğine tıklayın ve ardından iptal et seçeneğine tıklayın.

    7. İptal işlemi tamamlandıktan sonra, aboneliğiniz son kullanma tarihine kadar devam edecektir.

    Not: Aboneliğinizi iptal ettiğinizde, erken iptal etmeniz halinde geri ödeme alamayacağınız konusunda uyarılacaksınız. Bu nedenle, istediğiniz kadar Apple TV+ içeriği izleyebilirsiniz ve aboneliğinizin sona ermesine yakın iptal edebilirsiniz.

    bl4lev bl4lev (790)