Apple Tv'mi ? Xiomi Mi Box'mu ?

Apple Tv'mi yoksa Xiomi Mi Box S'mi hangisi daha iyi yada başka önerebileceğiniz marka varmı ? Ben baktım ama başka elde tutulum marka bulamadım .

mlekesizzz mlekesizzz (40)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Xiaomi Mi Box S 4K Android Tv Box kullanıyorum gayet memnunum.

    Xiaomi Mi Box S 4K Android Tv Box Fiyatı 1300TL ortalama.

    Apple Tv 4K 64 GB Wifi  ortalama 4000TL.

    Evde Apple cihazın varsa Apple TV sana artı bir şeyler verebilir.

    Xiaomi Android  işletim sistemine sahip. Bu ekosistem Apple ekosistemine göre daha zengin.

    Amacın Netflix, Amazon Prime gibi dijital ortamları kullanmaksa Xiaomi Mi Box S çok daha akılcı bir çözüm olur.   Apple Tv sana çok fazla bir şey sunmuyor (özel aradığın bir şey olmadığını düşünüyorum)

    hakan hakan (15394)