Application load error hatası

The Elder Scrolls V: Skyrim çalıştırmak istediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum

Steam Error / Application load error 5:00000065434

Application load error 5:00000065434  hatasının çözümü nedir?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    The Elder Scrolls V: Skyrim oyununu ISO üzerinden yüklerken karşılaştığım

    Application load error 5:00000065434  hatasının çözümü için şunları yaptım:

    The Elder Scrolls V: Skyrim ISO dosyası içinde ayrıca oyundan başka yüklenmesi gereken yamalar varmış bunu fark etmedim. Bu yamaları yüklediğimde oyun düzgün olarak açıldı.

    Ayrıca Application load error 5:00000065434 hatasına çözüm araken yabancı forumlarda ekran kartı sürücüsünü güncellemek veya sürücünün versiyonunu düşürmek bazılarına çözüm sağlamış.

    Application load error 5:00000065434 hatasına bir başka çözüm öneriside şu şekilde Steam'de Verify Game Cache Files - Oyun önbellek dosyaları nasıl doğrulanır? işlemini yapmak çözüm olarak sunulmuş.

    cemkara cemkara (4215)