Arama çubuğunda yer imlerindeki linklerin listelenmesini engellemek

Güncelleme:

Sadece "google arama"ların burda gözükmesini istiyorum yıldızları değil. Yer imlerini silmeden bunu nasıl yapabilirim?

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    chrome kulanıyorsan ;

    https://support.google.com/chrome/answer/188842?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=tr

    Yer işaretleri çubuğunu sık sık kullanıyorsanız gizlenmediğinden emin olun:

    1. Bilgisayarınızda Chrome'u açın.
    2. Sağ üstte Diğer Diğer ardından Yer İşaretleri ardından Yer İşaretleri Çubuğunu Göster'i tıklayın.
    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

    • yer imi ekleyip silmek gibi bi sorunum yok. yer imi ekliyken arama çubuğunda gözükmesin diyorum. misty 6 yıl önce
    • eger bu da degilse tam olarak anlatırmısın nasıl göstermek cevab duzeltim .. krsn 6 yıl önce
    • Değil. Sorumda yaptığım güncelleme yeterince açık. misty 6 yıl önce