Arama menüsü kayboldu

Rica etsem yardim edebilirmisiniz frameworku silmistim tekrar indirdim ama başlattaki arama cubugu kayboldu tekrar nasil gelebilir anlatir misiniz?

melih99 melih99 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    bilgisayar ayarlarınız değişmiştir en mantıklı yol eski ayarlarınızı geri almak sisteminizi bu hatanın olmadığı önceki bir tarihe alabilirsiniz ve sorununuz düzelir sadece bu arada indirdiğiniz uygulama ve programlarınız silinir

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Peki nasil geri alabilirim melih99 8 yıl önce
    • işletim sisteminizi yazarsanız onun üzerinden tarif daha rahat olur candan 8 yıl önce
    • Tesekur ederim melih99 8 yıl önce

    Peki nasil geri alabilirim? Anlatir misin detaylari?

    melih99 melih99 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • işletim sisteminizi yazabilirseniz başlat arama çubuğu açılmıyor yazmışınız başlat menüsü açılıyormu pekiy candan 8 yıl önce
    • Tesekkur ederm melih99 8 yıl önce

    Sistem geri yükleme nasıl yapılır? linkinden nasıl sistem geri yükleme yapacağını öğrenebilirsin.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Tessekur ederm melih99 8 yıl önce