Arayan numara yok - numarasız biri aradı, bu nedir?

Merhaba, beni bugün saat 21:23 saatlerinde biri aradı, "Arayan numara yok" diyor. Baktığımda numara falanda yazmıyor, yazsa internetten numarayı sorgulucamda. Bu nedir? kim arar beni bu saatte?

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Biri seni gizli numaradan aramış. Telefon numarasını gizlemiş. O yüzden numara görünmemiş. Birazdan nasıl yapıldığını ayrıca paylaşıcam.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim, bekliyorum. ilkaybaki16 5 yıl önce