Arçelik led tv yabanci kanal eklemek ?

Televizyona yabancı kanallar eklemek istiyorum mesala idman tv zdf gibi ama bir türlü ekleyemedim. Cihaz Arçelik Dahili uydu alıcılı Led tv.

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sadece uydu alıcısı veya uydu alıcılı tv yetmez bunun için. Birde çanak antenin olmalı o bahsettiğin yabancı tv kanallarının taşıyıcısı olan uyduya dönük (ayarlı) olarak..

    Eğer turksata dönük çanak anten ile birlikte birde yabancı kanallar için kullandığın ikinci çanak anten varsa binada, tv'nin el kitabına/kullanma kılavuzuna bakmalısın. Zira bunların ayarları uydu alıcıdan uydu alıcıya veya uydu alıcılı tv'den uydu alıcılı tv'ye değişirler. Hepsinde aynı olmaz.

    temmuz temmuz (12505)