Arduino zor mu?

Merhaba;

Benimde seçildiğim okulda bir ekip gibi birşey var (geçen sene seçilmiştim). Robotik programlama ile alakalı. Arduino seti gelmiş. Arduino sizce zormudur? İnternette hiçbir sonuç yok. Ancak gittigidiyor.com dan baktığımda biraz elektrik ile alakalı sanırım kablo vb. şeyler var. Arduino zormudur sizce?

@alattin :)

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Programlama alt yapısı, biraz elektronik bilgisi olan biri için Arduino çok zor değildir. Elbette bahsettiğim temel seviyede işlemler yapmak. Arduino ile ileri seviyede uygulamalar yapmak da mümkün.

    Programlama, robotik gibi konularla ilgiliysen öğrenmesi zevklidir.

    Burada kısa ilgilini çekebilecek yazılar mevcut. Okuyuk zor mu kolay mı karar verebilirsin.

    alattin alattin (16984)