Arka Plan Akıllı Aktarım Hizmeti

Merhaba ben Sisteme Yük Yapan hizmetleri kapatıyordum bunuda kapatmış bulundum :D bunu kapatınca güncellemelerde yüklenmez oldu.hizmeti açmaya çalışırken (Windows.Yerel Ağ Üzerindeki Arka Plan Akıllı Aktarım Hizmetini Başlatamadı Daha çok bilgi için sistem olay günlüğünü inceleyin.Bu Microsoft Hizmeti değilse hizmet satıcısını arayıp.Bu bir Microsoft Hizmeti Değilse hizmet satıcısını arayıp bu hizmete özel hata kodunu bildirin:-2147023828)diye bir hata ile karşılaşıyorum yardımcı olurmusunuz sfc/scannow yaptım sistemi geri yükleyemedim geri yüklemem kapalı oldugundan.

usta09 usta09 (37)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Senin işletim sistemin Win 10 idi herhalde (Bunları belirtmek lazım ama. Öyle değilmi ya?!)

    Alttaki linkten;

    https://yadi.sk/d/lCvEL8U0pwScp

    yine alttaki dosyaları download et ve çalıştır. Öyle sanıyorum problemi/problemleri düzeltebilecektir:

    FixWin 10 (Genel problemler)

    WindowsUpdateDiagnostic (Win 10)

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • abi bu seçenekler olmadı WindowsUpdateDiagnostic denedim ilk sorunumu görmedi ben daha önceden bunu denemiştim zaten fixWin10 u denedim ama açılmadı yönetici olarakda denedim usta09 8 yıl önce
    • Windows kurulum DVD''si ile başlangıçta onarımı denedinmi? Birde bu çözüm yolunu deneyebilirsin. temmuz 8 yıl önce
    • yardımınız için teşekkür ederim Sorunu Format Atarak Çözdüm usta09 8 yıl önce
    • :) temmuz 8 yıl önce

    1.Windows dvd'sinden çalıştırıp boot ederek kuruluma geçin windows'u,onarım seçeneği ile sistemdeki problemleri tarama yapabilirsiniz.

    2.Klavye'den Shift tuşuna basarak,Yeniden başlatın çıkan onarım seçeneklerinden işlem yapın.

    3.Windows Diagnostics and Recovery Toolset 10 ile sistem onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

    İlgili sayfayı inceleyebilirsiniz dili ingilizcedir kolaygelsin.

    forjest forjest (101)
    8 yıl önce cevaplandı

    • acaba bana Windows Diagnostics and Recovery Toolset 10 in indirme linkini verebilirmisiniz zahmet olmazsa usta09 8 yıl önce

    Sorunu İlk Önce Sistemi Dosyalarımı Koruyarak Sıfırlamayı Denedim Klavye Fareyi görmedi Sonra diski biçimlendirerek format attım bilgisayara sorunu çözdüm yardımınız için teşekkür ederim.

    usta09 usta09 (37)