Arkadaşlar 192.168.2.1 arayüze girmiyor YArdımm!!!

arkadaşlar modem arayüzüne giremiyorum (korunan obje) diyor

marka zte ZXV10 W300 Series

türk telekom bana yardımcı olun .

modem arayüzüne girmiyor.

fatihbcx fatihbcx (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Korunan Nesne This object on the RomPager server is protected hatası alıyorsanız bir şekilde modem şifresi değişmiş / yanlış hatırlıyorsunuz demektir.

    Siz parolayı değiştirmediğiniz halde parolanız hatalı diyor Korunan Nesne This object on the RomPager server is protected hatası alıyorsanız modem şifreniz değişmiş demektir.

    zte ZXV10 W300 modemin arkasında bulunan Açma Kapama düğmesinin yanında bulunan Reset yani sıfırlama tuşu ile modemi sıfırlamalısınız.

    Modeminiz sıfırlandığında tarayıcı satırına 192.168.2.1  yazarak modeme erişebilirsiniz.

    Tp-link w8901g modemin varsayılan arayüz kullanıcı adı ve şifresi :

    Kullanıcı adı : admin

    Parola : ttnet

    şeklindedir.

    Yani modemi sıfırlayarak tekrardan modem arayüzüne giriş yapabilirsiniz. Ama sıfırlamadan sonra modem ayarlarını yeniden yapmak gerekebilir.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

      192.168.1.1 i dene

      ygkaptan ygkaptan (1)