Arkadaslar 3 gundur ugrasıyorum cozum bulamadım yardımınıza ıhtıyacım var uzmanlar

arkadaslar onelıkle herkese merhaba

Sorunum soyle Ainol denılen mini pcen aldım ancak uzerıdekı wındows asırı yavasdı bende format attım sb ıle wındos 8 kurdum ancak wındos acılıordu ılklerde usblerı tanıordu sımdı tnaımaz oldu ve drıverlarınıda kuramadım bıosada baslarda gıreıblıordum sımdı onada gıremıyorum usblere elektırık gelıyor yanlız hıc bır ıslem yapamıyorum taktıgım cıhazlarda uyku moduna gecıor usb klavye vs . yardımlarınızı beklıyorum tesekkurler

gamemaster gamemaster (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayar başlangıcında BIOS a dahi giremiyorsanız donanımsal bir sorununuz var demektir.

    Başka bir klavye kullanarak deneyebilir misiniz? Bilgisayarınızda donanımsal bir sorun oluştu ise teknik müdahale gerekebilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)