Arkadaşlar ASUS X55A laptopum var GTA 4 kaldırırmı?

İşlemci:İntel Pentium ınside

Ekran kartı:İntel hd graphics family (numarası dxdiag'da yazmıyor)

Ram:4 GB

×64bit

500GB HDD

işletim sistemi:Windows 11

kullanici906822 kullanici906822 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Birr site var bu site PC sistem bilgilerine göre oyunun kaldırıp kaldırmayacağını açıklıyor.

    Korkmayın site güvenlidir.

    1. Buradan siteye girip oyunun adını yazın.
    2. Can You Run It yazana tıklayın.
    3. Detection.exe yazan programı çalıştırın. ( Dosya virüslü değildir )
    4. Kurulum bittikten sonra oyunun sistem gereksinimleri ile sizin sistem gereksinimlerini karşılaştırma yapacak.

    İşinize yaradıysa ne mutlu bana.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    2 yıl önce cevaplandı

      Smart Game Booster programını indirip kurabilirsin. Çalıştırılabilir kısmına oyunun adını yaz sana sonucu gösterecektir. Bir sürü oyunu da kapsıyor.

      sibermedia sibermedia (23)