Arkadaşlar ben pcden fazla anlamam ama bütçem çok bu pc iyimi

  • Bununla Thanos'u bile yenersiniz umarım ben gibi fakirlere karşı bir hakaret değildir bu. İyi forumlar. hanburhan 1 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Bizle dalga geçmek için mi soruyorsun?

hydra hydra (3800)
1 yıl önce cevaplandı

  • hayır tabiki ama gerçekten hiç anlamıyorum yarıdmıcı olursan sevinirim🥰 uzmaniiiiiiiiiim 1 yıl önce

Bütün parçaları birleştirebilicekmisiz

kulan1 kulan1 (15)
1 yıl önce cevaplandı

  • nası yani adamlar toplayarak getircek ben sadece parasını vericem uzmaniiiiiiiiiim 1 yıl önce
  • Parçaları gönderenler birleştirmiyicek siz birleştireceksiniz kulan1 1 yıl önce