Arkadaşlar bir önerim var; Windows 10 kurulumunu anlatan bir video hazırlayın lütfen.

Arkadaşlar  bir  önerim  var;  Windows 10  kurulumunu  anlatan  bir  video  hazırlayın  lütfen.

mat7 mat7 (341)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Öneriniz için teşekkürler.Söylediğiniz video hazırlama önerisi gerçekten güzel olurdu ancak bu zaman alan bir iş.Uzmanim.net te uzman olarak yazanlar tamamen gönüllü kişilerden oluşuyor ve bu kişilerin halihazırda çalıştıkları işleri var.Ayrıca Piyasada Windows 10 kurulumunu video ile anlatan bir çok kişi mevcut.Piyasada birçok kişi varken bizim de bir video hazırlamamız yerine sizlerden gelen daha çok soruyu cevaplamamız daha iyi olur diye düşünüyorum.Sitemizde Windows 10 ile ilgili resimler ile desteklediğimiz gayet anlaşılabilir konular mevcut.Eğer aklınıza takılan bir sorun varsa mesela kurma aşamasında bir bölümde takıldıysanız bunu soru başlığı altında sorabilirsiniz.Sitemizdeki gönüllü arkadaşlar en yakın zamanda cevaplayacaklardır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      Bu tür düşüncelerimiz var fakat maalesef küçük bir topluluğuz ve ancak diğer işlerimizden vakit kaldığı zaman uzmanim.net üzerinde insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

      Biraz daha zaman ayırabilsek neler yapacağız neler :)

      hakan hakan (15424)