Arkadaşlar bu telegramdaki id ne işe yarar ?

Selam bu tg deki id numarası nedir ip adersi gibi bir şey mi biri benim id adresimi bilse bunla neler yapabilir merak ettim de bilenler yazabilir mi .

andromobil andromobil (76)
1 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telegram id ip adresi gibi bir şey değil. Telegramın her kullanıcı için tanımladığı eşsiz bir sayı. Tc kimlik no gibi düşünebilirsin.  Kullanıcı adından farkı yok. Bir güvenlik riski oluşturmaz.

    alattin alattin (17045)
    1 ay önce cevaplandı

    • Tamam abi teşekkür ederim andromobil 1 ay önce