arkadaslar pcyi sabaha kadar acik biraksam bisi olur mu

boyutu yuksek olan bi dosya indiricem simdi baslattim sabaha muhtemelen iner sizce bisi olur mu. bi de pcyi odamda mi tutuyim yoksa salona falan mi koyim ,malum radyasyon zararli😁

user20 user20 (5)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Hayır bi sıkıntı olmaz, benim bilgisayar istisnalar dışında aralıksız 4 gündür açık, bir problem teşkil etmiyor.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • usta naptin ya 4 gun yuh user20 4 yıl önce
    • 4 gün az bence çünkü normalde hiç kapatmıyorum ancak bizim burda oluşan elektrik problemleri beni bitiriyor. hydra 4 yıl önce

    Bilgisayarını süreki açık bıraksan bir şey olmaz zaten bir sürü şirket var ve bu şirketlerin bilgisayarları vs. sürekli açık kalıyor zaten bilgisayarları bunun için ayarlamıyorlar mı ki. Ayrıca bir bilgisayar ne kadar açık olursa olsun bir şey olmaz fakat ısınması problem çıkarta bilir ama dert etme ben sabahtan akşama kadar bilgisayarla uğraşıyorum fakat hiç ısınmıyor.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      @pezevenginiz  herhangi bir sorun olmaz.  bilgisayarlar uzun süre açık kalabilir. Elektrik harcası dışında bir sorun olmaz.

      Nickine bakıp ne indiriyorsun diye sormak istemiyorum :D

      hakan hakan (15424)