Arkadaşlar Pro evolutıon soccer 2016 download klasörü içindeki dosyaların amblemleri degişti nasıl varsayılan ayara getirebilirim

Pro evolutıon soccer 2016 içindeki Dowland Klasöründeki CPK Dosyalarının Ablemi Ucu Kıvrık Bir Kağıt Gibiydi Sonradan Winrar Ablemi Oldu Varsayılan Ayara Nasıl Geri Döndurebilirim Ne Yaptıysam Olmadı Şimdiden Teşekkürler

seferulas1990 seferulas1990 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Dosyaların bu şekilde görünmesi o dosyaların herhangi bir şekilde bozuk veya kullanılamaz olduğunu göstermez.Bu dosyaları ne için kullanıyorsanız aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

    CPK uzantılı dosyaları Windows hangi programla açılacağını bilmediğinden size ne ile açmak istediğinizi sormuş siz de sanırın not defteri ile aç seçeniğini seçmişsiniz.Bu sebeble CPK dosyaları not defteri ile açılmaya ayarlanmış.Bunu denetim masasındaki Varsayılan uygulamaları ayarla bölümünden kapatabilirsiniz.Not defterini CPK uzantılı dosyalarını açmaması için ayarladığınızda simgeler eski halini alacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      çok teşekkürler uzmanım.net ailesi

      seferulas1990 seferulas1990 (1)