Arkadaslar ttnetin arayuzune giremiyorum

Ttnet musteri hattini aradim ama baska bir pc den dene dediler ama naska pc den denedim olmadi acil birsey yazabilirmisiniz birkac saatsonra pc yi alicaklar

batuhan41 batuhan41 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

                                     Merhaba Öncelikle TTNET Ağ Geçidi İp Adresi İle Denemen Gerekiyor

                                                                           İp Adresleri

    Veya Statik İp İle Girmen Gerekiyor TTNET Modem Ayarlarından Statik İp Ağ Geçitine Yönlendirmiş Olabilirsiniz.

    Google İp Adresim Yazarak İlk Çıkan Siteden İp Adresini Bulup Girebilirsiniz TTNETİ Arayıp Sabit İp Almanı Öneririm:) Modemi Her Resetlediğinde İp Adresin Değişir

    bycingelss bycingelss (-49)