Arma 3 çalışırmı

Beyler bi yardım edin be benim toshıba laptopum var sistemim şöyle

ekran kartı:AMD radeon HD 7670m 5 GB

İntel core i5

windows 8

500 gb diskte boş  yer var

RAM:8GB

Gözünüzü sevim bi yardım edin bee ısınırmı sadece onu söyleyin bende bazı oyunlarda laptop ısınıp kapanıyo bi yardım

kullanici391442 kullanici391442 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Muhtemelen Isınmaz Ama Sen Gine bir Soğutucu Al Önlem için...

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sistemin en iyi grafiklerde açcak düzeyde tabi windows 64 bit ise.Laptopların çoğu oyun oynarken belli bir süreden sonra ısınıyor bu çok normal laptopun zorlanmadan oyunu açcaktır pek fazla ısıncağını sanmam ama 4-5 saat oynarsan ısınması normal olur soğutucu almanıda tavsiye ederim.

      ardahd ardahd (631)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Evet 64 bit sistemim inşallah düşündüğünüz gibi olur arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum kullanici391442 7 yıl önce
      • Rica ederim. ardahd 7 yıl önce