arma3 sistem gereksinimleri

Arma3 sistem gereksinimleri nelerdir? Bilgisayarım ARMA III için uygun mu?

Bilmiyorum buraya sormam doğru olur mu ama bu oyunu almak istiyorum 124 liram çöpe gitmemesi için soruyorum.

sistemim

işlemci:Intel(R) Core(TM) i3-3120m CPU @ 2.50GHZ 2.50GHZ

ram:8 gb

ekran kartı:AMD Radeon hd 7610m

efecan375 efecan375 (9)
9 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    ARMA III için gerekli sistem gereksinimleri şu şekilde:

    ARMA III sistem gereksinimleri (En az):

    • CPU:Intel Dual-Core 2.4 GHz veya AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
    • RAM:2 GB
    • İşletim sistemi:Windows Vista SP2 veya Windows 7 SP1
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800GT veya AMD Radeon HD 3830 veya Intel HD Graphics 4000 - 512 MB VRAM
    • Boş sabitdisk alanı:10 GB

    ARMA III sistem gereksinimleri (Tercih edilen):

    • CPU:Intel Core i5-2300 veya AMD Phenom II X4 940 veya üzeri
    • RAM:4 GB
    • İşletim Sistemi:Windows Vista SP2 veya Windows 7 SP1
    • Ekran kartı NVIDIA GeForce GTX 560 veya AMD Radeon HD 7750 - 1 GB VRAM  veya üzeri
    • Boş disk alanı:20 GB

    Bu sistem gereksinimlerine göre oyun sizin bilgisayarınızda çalışır.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      yani kesin olarak oynayabilirim değilmi mediumdamı lowdamı oynarım acaba  bu arada laptop kullanıyorum toshiba

      efecan375 efecan375 (9)
      9 yıl önce cevaplandı

        Laptop kullanıyorsan bu tür oyunlardan performans alamazsın, soğutma sistemi vs çok önemli.Gamer noteboklar olsa hadi neyse derim ama sendeki durum tamamen farklı. Alırsın İstediğin ayarlarda oynayamazsın canın sıkılır.

        dyildiz dyildiz (183)
        9 yıl önce cevaplandı

        • en düşük ayarda oynayabilirmiyim multiplayer olarak en düşükte efecan375 9 yıl önce
        • Ne zevk alacaksın en düşükte oynadığından.Oynamasına oynarsın. dyildiz 9 yıl önce
        • oyunun grafikleri o kadar önemli değil hikayesi formatı çok iyi en düşük ayarda multiplayer 20 fps alırsam tamamdır alırmıyım efecan375 9 yıl önce
        • Sıkıntı çıkmaz alırsın. dyildiz 9 yıl önce
        • vallahi size güvenerek aldım oyunu :D efecan375 9 yıl önce
        • Bende bilgisayarınızın donanımına bakıp gerekenleri söyledim size inşallah keyifle oynarsınız :) dyildiz 9 yıl önce
        • ya multiplayerda en düşük ayarda 20 fps alsam yeterli bana sizde alabilirsiniz dediniz bende buna güvenerek aldım indirmeye başladım eğer sizin dediğiniz gibi olursa zaten keyifle oynarım :) efecan375 9 yıl önce
        • 20 fps bir oyun için çok düşük bir rakam 20 fps yi çok rahat alabilirsin .şimdiden keyifli oynamalar. dyildiz 9 yıl önce
        • valla siz bu kadar emin konuştukca benim laptop havalara uçuyor arma3 için 20 fps gayet iyi yani iyi değil ama oynılabiliyor rahatça lowda diğer oyunların mediumuna göre daha iyi arma3 ün hikayesi ve formatı çok güzel onun için aldım teşekkür ederim size efecan375 9 yıl önce
        • rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. dyildiz 9 yıl önce
        • inşallah bu sistemle multiplayer lowda 20 fps alırım 80 liram gitti :D efecan375 9 yıl önce
        • geri dönüşü yok :D efecan375 9 yıl önce
        • 20 Fps nedir bir oyun hiç birşey değil korkulacak bir durum yok ortada :) dyildiz 9 yıl önce
        • armanın optimizasyonu diğer oyunlarınkinden çok daha farklı o yüzden efecan375 9 yıl önce

        benim bilgisayarım laptop ;

        laptop bu oyunu kaldırırmı kaldırmazsa grafikleri vb şeyleri düşürünce etki edermi oyun 15-20 fps ile güzel olurmu cevaplarınızı bekliyorum

        storm28 storm28 (1)