Aşağıdaki ADM dosyalarının en son sürümleri kullanılabilir değil. Bunun nedeni, yetersiz izinler veya kullanılabilir olmayan ağ kaynakları olabilir.

Bu hatayla karşılaşıyorum yardım eder misiniz?

Aşağıdaki ADM dosyalarının en son sürümleri kullanılabilir değil. Bunun nedeni, yetersiz izinler veya kullanılabilir olmayan ağ kaynakları olabilir. Bu ADM dosyalarının yerel kopyası kullanılacak.

Ayrıntılar: chrome.adm
Konum - "\\DESKTOP-O0TBMGO\admin$\System32\GroupPolicy\Adm\chrome.adm"
Hata - Sisteme bağlı bir aygıt çalışmıyor.
AutoItConsulting-Win10-Telemetry.adm
Konum - "\\DESKTOP-O0TBMGO\admin$\System32\GroupPolicy\Adm\AutoItConsulting-Win10-Telemetry.adm"
Hata - Sisteme bağlı bir aygıt çalışmıyor.

oluk oluk (47)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Konum bulunamadığı için program gereken iletişim kutusunu açamıyor. Bu iletiyi kapatıp yeniden deneyin." bu hatayı alıyorum şimdi de. Ayrıca belirtmemişim bu hatayı İlke Sonuç Kümesi'nde verip açılmıyor

    EK: bu sorunu çözdüm böyle de şu hatayı veriyor

    RSoP ek bileşeni, aşağıda listelenen hata nedeniyle seçili bilgisayardaki kullanıcıları listeleyemedi. Belirtilmemiş hata

    oluk oluk (47)