Ashampoo Burning Studio 2015 uyumlu CD kaydedici bulunamadı sorunu

ASHAMPOO BURNİNG STUDİO 2015 CD YAZDIRMA SORUNU UYUMLU BİR CD  KAYDEDİCİ BULUNAMADI

HP MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR KULLANIYORUM 64 BİT İŞLETİM SİSTEMİ KULLANIYORUM BİR TÜRLÜ ÇÖZEMEDİM

furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ashampoo sitesinde bununla ilgili olası sebebin, CD / DVD sürücüye erişim izni ile ilgili sorun yaşanması olabileceği belirtilmiş.

    Önce şu programı yükleyin: Download CD/DVD Access Control

    Sonra yüklü programlarda Ashampoo CD & DVD Drive Access Control -> "Ashampoo CD & DVD Drive Access Control" çalıştırın.

    Program çalıştıktan sonra Güvenlik (Security) sekmesinden Ekle(Add) tıklayın.  Buraya Windows'a giriş yaptığınız kullanıcıların bilgisini girmelisiniz. Windows'a giriş yaptığınız kullanıcı bulmak için burada bir video var onu izleyerek yapabilirsiniz: Video için tıkla

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      Olmuyor Hiçbirtürlü Kesin Sonucu Nedir

      furkanozkaynak furkanozkaynak (16)