Ashampoo Internet Accelerator programı interneti hızlandırıyor mu?

Ashampoo Internet Accelerator programı vaad ettiği gibi interneti gözle görülecek şekilde hızlandırıyor mu? Programın kurulması windows7 64 bit işletim sisteminde kısa veya uzun vadide format atılmısını gerektirecek herhangi sistemsel soruna yol açar mı? Nedenleriyle birlikte ayrıntılı olarak bilgi verebilir misiniz?

efe efe (65)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ashampoo Internet Accelerator gibi programlar performans artışı yerine genelde sorun getirir.

    Teknik olarak varolan internet alt yapınız ne ise o hızın üstüne çıkamazsınız.

    Ashampoo Internet Accelerator gibi programlar bazı ayarlar ile oynar ama bunu size getirisini fark etmezsiniz bile.

    Şahsi fikrim ve tecrübem bu tür internet hızını arttırdığını idda eden yazılımları bilgisayarınıza yüklemeyin.

    Programın özelliklerinede baktım. Özellikle Host dosyasını kontrol ediyor, eğer zaten virüssüz temiz bir pc kullanıyorsanız buna gerek bile yok.

    Bir başka özelliği tarayıcı ayarlarını en iyi duruma getirmek, ki bu zaten pek çok tarayıcının varsayılan durumu.

    hakan hakan (15424)
    8 yıl önce cevaplandı

    • hakan bey ben candan http://uzmanim.net/candan bir düşüncemi sizinle paylaşmak istedim uzmanım nette soru soran arkadaşlarımız sorusunu soruyor bizde elimizden geldiğince en doğrusunu yazmaya çalışıyoruz haliyle öyle sorular oluyorki bazen bir satimi o soruya ayırıyorum soru soran arkadaş tekrar sorusuna dönüp bakmıyor acaba soru sor sekmesine tıklatınca şöyle bir uyarı çıksa ( arkadaşlarımız sorunuza en kısa zamanda cevap verecektir litven sorunuzu kontrol edin) böyle bir yazı olabilirmi bir fikir sadece candan 8 yıl önce
    • Candan merhaba, alattin ve diğer arkadaşlar uzmanim.net'in yeni sürümü üzerinde yoğunlaştılar. Yeni sürüm ile ilgili sizlerden de fikir alacaklar yakın zamanda. Pek çok güzel değişiklik olacak hakan 8 yıl önce
    • cevabımız için teşekür ederim çok iyi olur tabiyki bizde elimizden geldiğince sorulara doğru ve ilkeli cevaplar vermeye çalışırız candan 8 yıl önce
    • ilgili ve alakandan dolayı ben teşekkür ederim candan hakan 8 yıl önce

    Bakıyorum fakat güvenlik seviyem yetersiz olduğu için soruyu değerlendiremiyorum.

    efe efe (65)
    8 yıl önce cevaplandı

    • güvenirlilik olayına da bir çözüm getirseniz çok iyi olur. soruya cevap verenin emekleri boşa gidiyormuş gibi hissediyorum. puanım yetmediği için yukarı oy kullanamıyorum. efe 8 yıl önce