asinamuh.exe nedir?

Görev yöneticisinde asinamuh.exe adında bir dosya görünüyor.  Bu dosya C:\Windows klasöründe bulunuyor ve dosya açıklamasında file spy mfc şeklinde bir açıklama var.

asinamuh.exe nedir?

asinamuh.exe virüs mü?

hakan hakan (15424)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    asinamuh.exe nedir?

    Windows klasörü altında alışan asinamuh.exe bir tür truva atı, trojandır. Oldukça tehlikeli olan asinamuh.exe dosyası Emsisoft anti-malware tarafından  Trojan.GenericKD.4185986 (B) adı ile tespit ediliyor ve temizleniyor.

    Eğer görev yöneticisinde asinamuh.exe adında bir dosya varsa bilgisayarınızı mutlaka bir antivirüs / anti-malware ile taratın.

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

    hakan hakan (15424)