"Aşırı Yüksek Fiziksel Bellek Kullanımı" sorunu nasıl çözülür?

Merhabalar.Hemen konuya girmek istiyorum.

Kısa süre önce bilgisayarıma virüs bulaştırdım. Kaspersky, malwarebytes gibi programlarla tarama yaptım ve virüsleri tamamıyla sildiğimi düşünüyorum. Halada düzenli olarak tarama yapıyorum. Fakat her görev yöneticisine girdiğimde dikkatimi bir şey çekiyor.

https://prnt.sc/mcetxo

Fiziksel bellek kullanımı aşırı yüksek. Hemde hiç bir oyun, program açık değil. Tarama yapmadan önce CPU kullanımımda aynı şekildeydi. 90-100 arasıydı ve her şeyde kasma yaşıyordum. Nedenini bildiğim için "Kaynak İzleyicisi"nden askıya alıyordum zorlamasın diye. Sonra zaten sildim.(Iaa23.exe) Belleğe baktığımda ise %80 oranında kullanan bir program yok.

http://prntscr.com/mcevjn

Açıkçası sinirim bozuldu. Bu kadar fazla bellek kullanımı kesinlikle normal değil. Bilen birisi kesinlikle olacağını düşünüyorum, cevaplarınızı bekliyorum.

ichbinflora ichbinflora (1)
5 yıl önce sordu

  • Görev yöneticisi > işlemler sekmesinin ekran görüntüsü daha faydalı olabilir. Bunu da ekler misin? murat 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bilgisayarın'da virüs olabilir bilgisayarını

  1. Malwarebytes
  2. HitmanPro
  3. Junkware Removal Tool

bunlarla bilgisayarını tara düzelmesse bize haber ver

darkcrak darkcrak (5168)